PIEPŪŠAMO ATRAKCIJU SEZONA 2019. IR KLĀT!

Bouncers.lv  piepūšamo atrakciju 9. sezona tiek pasludināta par atvērtu!

Jautras ballītes dažādu piepūšamo atrakciju kompānijā padarīs jebkurus svētkus neaizmirstamus! Jums un Jūsu bērniem būs ko atcerēties!

Ar Bouncers piepūšamajām atrakcijām jautrība būs garantēta. Ja Jūsu bērniem patīk augsti slīdkalniņi, šķēršļainas un interesantas  atrakcijas, platformas, kur dauzīties, tad mūsu piepūšamās atrakcijas ir piemērotas Jums.

Mūsu 7m augstā piepūšamā atrakcija SpančBobs, 25m garā piepūšamā atrakcija Militārā šķēršļu trase, lielais, krāsainais Ķīnas pūķa parks, superatraktīvo lēkātāju iecienītā Superstafete, neatkārtojamais un kompaktais Spēļu nams ar savu augsto slīdkalniņu, interesantā bērnu izklaidētāja – atrakcija Karaliste, izdomu bagātā atrakcija Pirātu kuģis, un protams, milzīgā, daudzveidīgā un vienmēr fantastiskā piepūšamā atrakcija Fantāziju sala gaida Jūsu rezervācijas dzimšanas dienas, vārda dienas, izlaiduma, bērnu svētku, dārza svētku un citu pasākumu un ballīšu svinībām.

Vēlamies pačukstēt, ka drīzumā iepazīstināsim Jūs ar Bouncers piepūšamo atrakciju jaunumiem, kas papildinās mūsu piepūšamo atrakciju klāstu!

 

Piepūšamo atrakciju  noma – joprojām labākais risinājums bērnu izklaidei.

 

Tags: