Idejas bērnu ballītei

Vai ir iedomājama bērna ballīte vasaras periodā, svaigā gaisā un bez piepūšamās atrakcijas? Var jau būt, bet tad palīgā nāk dažādas spēles un izdarības, stafetes un uzdevumi, kam jāvelta daudz laika un enerģijas, lai ieinteresētu pilnīgi visus viesus.

Piepūšamā atrakcija šajā gadījumā ir vienkāršākais veids kā nodrošināt pienācīgu izklaidi bērniem jebkurā ballītē, un ar katru gadu piepūšamās atrakcijas paliek aiz vien populārāks veids, kā nodarbināt mazos un ne tik mazos ķiparus un padarīt ballīti jautru, atraktīvu un neaizmirstamu.

Mēs – Bouncers.lv zinām kas patīk bērniem un piedāvājam daudzveidīgas un interesantas piepūšamās atrakcijas dažādiem vecumiem. https://www.bouncers.lv/

Ja nav iespējas iznomāt piepūšamo atrakciju, varam padalīties ar dažām foršām spēlēm, kuras ballītēs ir populāras un bērniem ļoti patīk.

1. Spēle: Pūķis (Jo vairāk dalībnieku, jo jautrāk)

Visi dalībnieki sastājas ķēdītē. Pirmais dalībnieks ir Pūķa galva, pēdējais – aste. Galvai ir jānoķer aste.

2. Spēle: Salūzušais faksa aparāts (vismaz 8 dalībnieki)

Nepieciešami rakstāmie vai kāds zīmulis, papīra lapas ar zīmējumiem, bet var arī būt tukšas lapas un uzzīmēt uz vietas, jo sākumā ir nepieciešami ļoti vienkārši zīmējumi, piemēram: kāda ģeometriska figūra, burts, saule un tad var jau sarežgītākus zīmējumus.
Tātad:
Dalībnieki sadalās divās komandās un apsēžas divās rindās cits aiz cita. Abu komandu pēdējais dalībnieks saņem lapu ar vienkāršu zīmējumu. Viņš šo zīmējumu ar pirkstu cenšas pēc iespējas precīzāk uzzīmēt priekšā sēdošajam dalībniekam uz muguras. Dalībnieks, kas saņēmis šo “ziņojumu” pēc iespējas precīzāk uzzīmē priekšā sēdošajam uz muguras. Tā spēlētāji turpina cits citam zīmēt ar pirkstu uz muguras, līdz ziņa sasniedz pirmo spēlētāju.
Pirmais spēlētājs uzzīmē zīmējumu uz papīra lapas. Uzzīmēto zīmējumu salīdzina ar to, kas uz sākotnējās lapas. Uzvar komanda, kurai izdodas visātrāk un visprecīzāk nosūtīt zīmējumu.

3. Spēle: Paslēpes (Vienmēr topā)

Viens dalībnieks neskatoties skaita līdz, piemēram 20. Tikmēr pārējie dalībnieki slēpjas. Uzvar tas, kuru atrod pēdējo. Šai spēlei ir vairāki varianti. Var spēlēt ar Tuk-tuk vai bez.

Spēlei nav svarīgi cik daudz vietas ir, jo slēpjas tā pat visu laiku vienās un tajās pašās vietās:).

4. Spēle: Podiņstafete. (Nepieciešami 2gab. šorti, 2gab. podiņi un konfektes papīrīšos.

Dalībnieki sadalās divās komandās. Uzvelk šortus, skrien pie podiņa, izņem no podiņa konfekti, novelk šortus, apsēžas uz podiņa, attin un iebāž mutē konfekti, pieceļas no podiņa, uzvelk šortus, skrien pie nākamā dalībnieka, novelk šortus un atdod viņam.

Lai veicās!!!

Tags: