BUJ

¤ Cik gadus veciem bērniem ir paredzētas Jūsu piedāvātās piepūšamās atrakcijas?
Mūsu piepūšamās atrakcijas paredzētas dažādam vecumam, sākot no trīs gadiem.

¤ Cik bērni vienlaicīgi var atrasties uz piepūšamās atrakcijas?
Tas ir atkarīgs no izvēlētā piepūšamās atrakcijas modeļa, bērnu vecuma un kopējā svara.

¤ No pulksten cikiem līdz cikiem skaitās piepūšamās atrakcijas noma uz dienu?
Atrakcijas noma uz dienu skaitās dienas gaišais laiks, t.i. no rīta ap 10:00 līdz vakaram, bet ar katru klientu vienojamies individuāli par piepūšamās atrakcijas uzstādīšanas un demontāžas laiku.

¤ Vai piepūšamās atrakcijas uzstādīšanu var veikt pašu spēkiem?
Mūsu piepūšamās atrakcijas ir lielas un smagas – sākot no 120 kg līdz pat 400 kg. Tām ir īpaša uzstādīšanas un demontāžas tehnika, tādēļ šo darbu veicam mēs paši.
Bet ir arī izņēmuma gadījumi, kad pats klients uz savu atbildību var veikt piepūšamās atrakcijas uzstādīšanu un demontāžu.

¤ Kas ir nepieciešams, lai varētu uzstādīt piepūšamo atrakciju?
Nodrošināt piepūšamajai atrakcijai piemēroti lielu uzstādīšanas vietu ar līdzenu laukuma pamatni, kas ir attīrīta no asiem priekšmetiem, kā arī elektrības pieslēgumu.

¤ Cik ilgs laiks nepieciešams, lai uzstādītu piepūšamo atrakciju?
Piepūšamo atrakciju uzstāda vidēji 15 -40 minūšu laikā.

¤ Kā notiek lielās atrakcijas piepūšana?
Piepūšamā atrakcija tiek piepūsta ar tai paredzētu gaisa pūtēju dažu minūšu laikā, no 5-15 minūtēm, atkarīgs no atrakcijas modeļa.

¤ Vai gaisa pūtējam ir jādarbojas nepārtraukti?
Piepūšamās atrakcijas gaisa pūtējs tiek darbināts, kamēr bērni lieto atrakciju. Kad bērni neatrodas atrakcijā, gaisa pūtējs jāizslēdz.

¤ Ko darīt ar piepūšamo atrakciju, ja sāk līt lietus?
Piepūšamā atrakcija var darboties, bet jāuzmana, lai gaisa pūtējs neatrodas saskarsmē ar mitrumu. Tas ir jāpasargā no lietus ar lietussargu vai mitrumnecaurlaidīgu materiālu tā, lai netraucētu gaisa pieplūdi atrakcijā.
Stipru nokrišņu gadījumā atrakcija jānopūš un jāpārloka uz pusēm vai jāpārklāj ar plēvi. Gaisa pūtējs jāsargā no jebkāda mitruma.

¤ Ko darīt, ja piepūšamā atrakcija rezervēta, bet laiks lietains?
Atrakcijas nomas dienā sazināsimies un savstarpēji vienosimies par tālāku rīcību. Stipra lietus gadījumā atrakcijas noma tiks atcelta (atrakcija netiek piegādāta) un iemaksātā naudas summa tiek atgriezta.