4 veidi, kā izmantot ūdens kurpes

Piepūšamās atrakcijas – tā ir ne tikai jautrība bērniem, bet arī lieliska iespēja pārbaudīt sadarbības spējas, uzticību, kā arī līdzsvara izjūtu. Kā tas iespējams? Piepūšamās ūdens kurpes jeb ūdens zābaki – tas ir veids, kā staigāt pa ūdens virsmu! Kas tās ir un kā tās izmantot? Par to tālāk rakstā.

Iespējams, ka mūsu piepūšamo atrakciju nomas piedāvājumā neesi pamanījis tādu savdabīgu aksesuāru kā ūdens kurpes jeb ūdens zābaki. Tās ir piepūšamas bezizmēra kurpes, ar kurām ir iespējams noturēties virs ūdens virsmas. Izveicīgākie varēs pat spert pāris soļus pa ūdens virsmu un sajusties kā Džima Kerija atveidotais varonis filmā “Visvarenais Brūss”. Tas ir labs veids, kā pie ūdens pavadīt karstākās vasaras dienas. Zemāk piedāvājam četrus dažādus veidus, atrakcijas, kā var izmantot piepūšamās ūdens kurpes pasākumos.

1. Atrakcija bērniem ballītēs, sporta svētkos

Kā pirmais, protams, ir atrakcija bērniem viņu ballītēs. Jāpiebilst, ka ūdens kurpes var izmantot dažādās ūdenstilpnēs, tāpat arī lielākos baseinos. Ja plāno sarīkot ģimenes vai novada sporta spēles blakus ūdenstilpnēm, tā būs lieliska sacensība dažāda vecuma bērniem un pat pieaugušajiem. Piemēram, uz ātrumu pa ūdens virsmu iziet iepriekš norobežotu līkumainu ceļu. Lai sacensība veiktos raitāk, var sacensties divatā – tomēr arī cīņas sparam ir sava nozīme labāka rezultāta sasniegšanā!

Vēl viena sacensība – nogāz pretinieku no kājām! Lai būtu jautrāk un slapjāk, kā palīglīdzekli pretinieka nogāšanai var izmantot ūdens balonus. Par ūdens baloniem un to dažādo izmantošanu atrakcijās labi Svetkulaiks.lv blogā.

2. Uzticības pārbaude

Iesakām korporatīvajos pasākumos. Lai pārbaudītu, cik labi kolēģi spēj savstarpēji sadarboties un saprasties, jāliek viņiem izpildīt uzdevums, sadevušies rokās. Piemēram, pa ūdens virsmu pārvarēt ūdens ceļu, neatlaižot rokas. Cik labi sapratīsies un vai izdosies pieveikt pārbaudījumu – tas paliek viņu pārziņā.

3. Cik līdzsvarots tu esi?

Kā viena no ūdens kurpju priekšrocībām ir līdzsvara trenēšana un pamatīgs kāju treniņš. Lai pārbaudītu savas spējas līdzsvara noturēšanā, atliek vien uzvilkt ūdens kurpes un iebrist ūdenī, mēģinot pēc iespējas ilgāk noturēties un nenokrist.

4. Sadzīvē, lai nebūtu slapjas kājas

Cik reižu makšķerējot makšķeres aukla nav sapinusies ūdenszālēs? Ja nav pie rokas laiva vai plosts, slapjas kājas un drēbes garantētas. Bet, uzvelkot ūdens kurpes, aizstaigā līdz tai vietai bez nevienas slapjas vīlītes. Noderēs arī atbrīvojot piemājas dīķi no saaugušām ūdenszālēm.

Pārbaudīt balansēšanas spējas, sacensties citam ar citu, izmantot komandu spēlēs, kā arī sadzīvē – tik dažāds var būt piepūšamo ūdens kurpju pielietojums. Ja Tevi interesē šādas piepūšamās atrakcijas noma, ieskaties mūsu piedāvājumā šeit.

!!! Informējam, ka drošības apsvērumu dēļ vēlams izmantot glābšanas vestes! Peldētprasme un spēja noturēties virs ūdens ir obligāta!

Iespaidīgs video par savdabīgu sporta veidu Ūdens alpīnisms (acīgākie pamanīs efektīvas reklāmas iezīmes )

Tags: